Bilgi Ve Rezervasyon
+90 252 277 03 90
About us
Turunc spectacular sea bay Turunc Dream Boutique the hotel is just a few steps away. 2 hours of the night until the early hours of the morning to feed your feelings offers you the style you think you had a wonderful holiday and lose yourself. Until sunset on the beach and the magnificent gardens in the countryside; loungers or cushions in a single place where you feel yourself reaching for private Turunc Dream Hotel.
Guest Comments
MEHMET NAS
2015 ağustos ayının ilk haftası tatilimi yaptım. Tatil programı yapan arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum. Yemekleri çok güzel. Ev yemekleri tadında. Başta Müdürümüz Sn. Suat Bey olmak üzere bütün personele otelde kaldığımız süre boyunca bizleri evimizdeymiş gibi hissettirdikleri için çok teşekkür ediyorum.
Egemen'in Babasi
2015 haziran ayında geldiğimiz bu sıcak samimi ve huzurlu otelde yaptığımız tatil için tüm otel çalışanlarına teşekkürü borç biliyorum.Otelin bulunduğu konum çok merkezi ,dağların arasından gelen ağaçlarla beslenen bol oksijenli havasida belirtilmesi gereken özelliklerinden.Suna eminimki biz bu güzel otele bir daha geleceğiz. Ayrıca oğlumuz Egemen'e gösterdikleri ilgi ve alaka için tesekkur ediyoruz. Erkan&Gülşah Kokal